Krajowa Konferencja
Wytwarzania Gier Komputerowych
Gdańsk 6 - 8 września 2013

Akceptacja referatów

Spośród nadesłanych streszczeń organizatorzy postanowili wstępnie zaakceptować 20 referatów, o czym autorzy zostali poinformowani drogą e-mail. Autorom zaakceptowanych referatów serdecznie gratulujemy.

Pełne artykuły, oparte o szablony dostępne w zakładce Artykuły Panelu Uczestnika prosimy przesyłać za pośrednictwem wspomnianego Panelu do 13.06.2011.

Organizatorzy [czytaj dalej]

Konkurs Wydziałowy

Milo nam poinformować, że w ramach Developers Schowcase zorganizowany będzie dodatkowy konkurs na grę lub rozszerzenie gry promujące wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Konkurs ten jest niezależny od głównych wydarzeń w ramach Developers Schowcase. Inicjatorem konkursu i fundatorem nagród jest dziekan Wydziału dr hab. inż. Krzysztof Goczyła, prof. nadzw. PG.

Regulamin konkursu dostępny jest w sekcji Wydarzenia->Konkurs Wydziałowy [czytaj dalej]

TouK sponsorem konferencji!

Chcielibyśmy poinformować, że firma TouK dołączyła do grona sponsorów konferencji WGK. Od 2002 roku firma tworzy rozwiązania informatyczne i teleinformatyczne dla dużych i średnich przedsiębiorstw. W ciągu dziewięciu lat działalności zapracowali na zaufanie klientów z sektora telekomunikacji, mediów, finansów, bankowości i ubezpieczeń. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://touk.pl.

Komitet Organizacyjny [czytaj dalej]

Play Publishing sponsorem konferencji!

Chcielibyśmy poinformować, że firma Play Publishing wraz ze swoją nową marką PlayWay dołączyła do grona sponsorów konferencji WGK. Firma od 1994 roku zajmuje się wydawnictwem gier komputerowych.
Chcielibyśmy też poinformować, że firma ufundowała główną nagrodę w ramach Developers Showcase - wydanie zwycięskiej gry!
Więcej informacji o firmie można uzyskać pod adresem http://play-way.com/.

Komitet Organizacyjny [czytaj dalej]

Wartość punktowa opublikowanych artykułów

Artykuły opublikowane w Zeszytach Naukowych, jako czasopiśmie recenzowanym, warte są 4 punkty. Zachęcamy do zgłaszania za pośrednictwem Panelu Uczestnika (Uczestnictwo -> Panel uczestnika -> Artykuły) [czytaj dalej]

Wydłużenie terminów akceptacji prac!

Ze względu na duże zainteresowanie Komitet Organizacyjny podjął decyzję o wydłużeniu terminów akceptacji artykułów i wykładów. Nowe terminy prezentują się następująco:

25.04   - termin nadsyłania abstraktów dla artykułów
  9.05   - wstępna akceptacja artykułów
13.06   - termin nadsyłania pełnych artykułów
  4.07   - lista zaakceptowanych artykułów
11.07   - termin nadsyłania poprawionych artykułów

30.05  - termin nadsyłania abstraktów wykładów nienaukowych
27.06  - termin nadsyłania finalnych wykładów przez firmy i sponsorów

15.07  - termin nadsyłania prezentacji na Developers Showcase
             termin wnoszenia opłat za konferencję

Przypominamy również, że recenzji podlegają jedynie artykuły drukowane w Zeszytach Naukowych. [czytaj dalej]

How2foto zostało patronem medialnym konferencji.

Chcielibyśmy poinformować, że firma how2foto dołączyła do patronatu medialnego konferencji WGK. Firma how2foto od ponad dziewięciu lat specjalizuje się w profesjonalnej fotografii. Dzięki temu wieloletniemu doświadczeniu oraz niepowtarzalnym kontaktom w branży, jest ona idealnym partnerem do promocji nadchodzącej konferencji. Więcej informacji można znależć pod adresem http://www.how2foto.com.

Komitet Organizacyjny [czytaj dalej]

Intel Sponsorem Konferencji!

W imieniu komitetu organizacyjnego Krajowej Konferencji Wytwarzania Gier Komputerowych chciałbym ogłosić, że firma Intel została Sponsorem Głównym Konferencji!

Komitet Organizacyjny [czytaj dalej]

Szablony artykułów

W Panelu Uczestnika pojawiły się szablony publikacji w formacie doc oraz odt - aby je pobrać, zajrzyj do zakładki Artykuły. Długość finalnego artykułu nie powinna przekraczać 10 stron.

Komitet Organizacyjny [czytaj dalej]

Zapraszamy do rejestracji!

W imieniu komitetu organizacyjnego Krajowej Konferencji Wytwarzania Gier Komputerowych chciałbym ogłosić rejestrację uczestników za otwartą. Jednocześnie informuję że równolegle z rejestracją rozpoczęliśmy przyjmowanie abstraktów publikacji. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj. Dla osób pragnących zaprezentować swoje osiągnięcia lub zmierzyć się w konkursie ekstremalnego programowania gier otwarta została rejestracja do Developers Showcase i Games Bonanza.

Prezes konferencji,
Karol Gasiński [czytaj dalej]